SDF

Класиране Sofia Dance Fest 2015

С много емоции протече Sofia Dance Fest 2015. Всички участници бяха много красиви и талантливи. Вижте тяхното подреждане по стилове.

Класиране

Класически танц
Сола
8-9 г.
1. Eva Desoska – Break a leg
2. Калина Икономова – КАГ Суперформа
3. Анелия Иванова – Балетна школа Инфанти
4. Моника Христова – Балетна школа Инфанти
5. Габриела Драганова – Балетна школа Инфанти
6. Ая Мехмедова – Балетна школа Инфанти

10-11 г.
1. Елица Велкова – КАГ Суперформа
2. Долиана Маринова – Балетна школа Инфанти
3. Ирина Загорова – Бони балет
4. Александра Любенова – Балетна школа Инфанти

12-13 г.
1. Цвети Павурджиева – КАГ Суперформа
2. Анна Димитрова – ТСК Тангра

14-15 г.
1. Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Bojana Arsovska – Break a leg

Над 16 г.
1. Марчела-Василена Димитрова – Балетна формация Търговище
2. Александра Драгова – ТСК Тангра
3. Кристина Динева – ТСК Тангра
4. Василена Борисова – ТСК Тангра
5. Светлана Димитрова – Балетна школа Инфанти

Дуети
8-11 г.
1. Габриела Драганова/Моника Христова – БШ Инфанти

12-15 г.
1. Виктория Иванова/ Цвети Павурджиева – КАГ Суперформа

Над 16 г.
1. Петра Недялкова/Кристина Динева – ТСК Тангра

Групи
8-11 г.
1. Скъпоценни камъни от балета Спящата красавица – БШ Инфанти
2. Пицикато от Раймонда – БШ Инфанти
3. Crnci – Break a leg

12-15 г.
1. Вариации от Баядерка – КАГ Суперформа

Над 16 г.
1. Валс на Шостакович – КАГ Суперформа

Акро джим

Сола
До 7 г.
1. Мая Палмова – КАГ Суперформа

8-11 г.
1. Олга Устинова – КАГ Суперформа

12-15 г.
1. Цвети Павурджиева – КАГ Суперформа
2. Ния Илиева – КАГ Суперформа
3. Ивана Грудкова – КАГ Суперформа
4. Воктория Иванова – КАГ Суперформа

Групи
12-15 г.
1. Индийски момичета – КАГ Суперформа

Модерен танц

Сола
До 7 г.
1. Ема Игнатова – ТСК Фрея

8-9 г.
1. Виолета Игнатова – ТСК Фрея
2. Златиана Кръстева – ТСК Фрея
3. Михаела Андонова – Криция
4. Калина Икономова – КАГ Суперформа
5. Стефания Димитрова – КАГ Суперформа

10-11 г.
1. Виктория Панайотова – Вайа Денс Студио
2. Аглея Гумнерова – Криция
3. Елица Велкова – КАГ Суперформа
4. Олга Устинова – КАГ Суперформа
5. Миа Лазарова – КАГ Суперформа

12-13 г.
1. Цвети Павурджиева – КАГ Суперформа
2. Емона Георгиева – Криция
3. Анна Димитрова – ТСК Тангра
4. Виктория Иванова – КАГ Суперформа
5. Александра Костова – Криция
6. Микаела Димова – ТСК Тангра
7. Никол Кръстева – ТСК Фрея

14-15 г.
1. Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Ксения Бакалова – ТСК Фрея
3. Надя Иглева – ТСК Тангра
4. Марина Хараламбова – Криция
5. Мартина Дякова – КАГ Суперформа
6. Елена Китова – Денс формация Вайялет
7. Борислава Чаушева – Съншайнс

14-15 г.
1. Жулиен Сталев – ТСК Тангра

Над 16 г.
1. Александра Драгова – ТСК Тангра
2. Теодора Маринова – Dance Station Bulgaria
3. Николета Запрянова – ТФ Блясък
4. Марела-Василена Димитрова – БФ Търговище
5. Кристина Динева – ТСК Тангра
6. Зорница Кюркчиева – ТФ Блясък
7. Василена Борисова – ТСК Тангра

Дуети
12-15 г.
1. Микаела Димова/Кристияна Витанова – ТСК Тангра
2. Жасмина Вълчева/Ксения Бакалова – ТСК Фрея
3. Емона Георгиева/Мартина Зарева – Криция
4. Никол Кръстева/Ралица Дончева – ТСК Фрея
5. Жанед Бакърджиева/Златара Чакърова – ТСК Фрея

Над 16 г.
1. Александра Драгова/Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Николета Запрянова/Зорница Кюркчиева – ТФ Блясък
3. Николета Генчева/Светлана Лесева – ДФ Вайялет
4. Кристина Динева/Василена Борисова – ТСК Тангра

Групи
8-11 г.
1. Деца на луната – КАГ Суперформа
2. Легато – ТСК Фрея

12-15 г.
1. Наранен – КАГ Суперформа
2. Прилив – Криция
3. Клетка – ТСК Тангра
4. We are guests here – ТСК Фрея

Над 16 г.
1. Садако и жеравите – ТСК Тангра
2. Градината – ДФ Вайялет
3. Светлината в тъмните сенки – КАГ Суперформа

Формации
12-15 г.
1. Огледална душа – Криция
2. Копи пейст – ТСК Фрея

Над 16 г.
1. Там навън – ДФ Вайялет
2. Болеро – ТСК Тангра

Джаз

Сола
До 7 г.
1. Мая Палмова – КАГ Суперформа
2. Даная Иванова – КАГ Суперформа

8-9 г.
1. Виолета Иванова – ТСК Фрея
2. Калина Икономова – КАГ Суперформа
3. Карина Василева – Криция

10-11 г.
1. Виктория Панайотова – Вайа Денс Студио
2. Олга Устинова – КАГ Суперформа
3. Елица Велкова – КАГ Суперформа
4. Виктория Кулешова – КАГ Суперформа

12-13 г.
1. Цвети Павурджиева – КАГ Суперформа
2. Виктория Иванова – КАГ Суперформа
3. Емона Георгиева – Криция
4. Анна Димитрова – ТСК Тангра
5. Ния Илиева – КАГ Суперформа
6. Ивана Грудкова – КАГ Суперформа

14-15 г.
1. Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Ксения Бакалова – ТСК Фрея
3. Надя Иглева – ТСК Тангра
4. Мартина Зарева – Криция
5. Борислава Чаушева – Съншайнс
6. Валерия Иванова – Криция
7. Мария-Василена Казакова – ТСК Фрея

Над 16 г.
1. Александра Драгова – ТСК Тангра
2. Николета Запрянова – ТФ Блясък
3. Кристина Динева – ТСК Тангра
4. Зорница Кюркчиева – ТФ Блясък
5. Василена Борисова – ТСК Тангра
6. Жаклин Карналова – КАГ Суперформа

Дуети
8-11 г.
1. Аглея Гумнерова/Богдан Хараламбов – Криция
2. Елица Велкова/Олга Устинова – КАГ Суперформа
3. Виолета Иванова/ Златиана Кръстева – ТСК Фрея

12-15 г.
1. Виктория Иванова/Ния Илиева – КАГ Суперформа
2. Елена Маринова/Кесения Бакалова – ТСК Фрея
3. Йоанна Колева/Елена Апостолова – Криция
4. Александра Костова/Кристина Ангелова – Криция
5. Деница Иванова/Невена Константинова – ТСК Фрея
6. Микаела Димова/Кристяна Витанова – ТСК Тангра
7. Антоанета Бочелска/Михаела Занкова – ТСК Фрея

Над 16 г.
1. Александра Драгова/Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Николета Генчева/Светлана Лесева – ДФ Вайялет
3. Василена Борисова/Кристина Динева – ТСК Тангра

Групи
8-11 г.
1. Аз обичам само теб – КАГ Суперформа
2. All that jazz – ТСК Фрея

12-15 г.
1. Американо – ТСК Суперформа
2. На първа страница – ТСК Тангра
3. ТФ Фрея

Над 16 г.
1. Среднощно парти – ТСК Тангра
2. Полет в нощта – ДФ Вайялет

Формации
8-11 г.
1. Кралят на суинга – Криция
2. На парти с нас – ДФ Вайялет

12-15 г.
1. Watch out – ТФ Фрея
2. Cell block tango – КАГ Суперформа
3. Танц в червено – ТСК Тангра
4. Ах, този джаз – Криция
5. Чаплин – Dance Station Bulgaria

Над 16 г.
1. Погледни ме – ТФ Вайялет

Танцово шоу

Сола
До 7 г.
1. Лена Андонова – Криция
2. Даная Иванова – КАГ Суперформа

8-9 г.
1. Iva Zvicer – Swan
2. Darija Danilovich – Fire
3. Михаела Андонова – Криция
4. Рая Ангелова – ДФ Вайялет
5. Ивета Иванова – Криция

8-9 г.
1. Богдан Хараламбов – Криция

10-11 г.
1. Елица Митева – ДФ Вайялет
2. Мартина Георгиева – ДФ Вайялет
3. Елица Велкова – КАГ Суперформа
4. Аглея Гумнерова – Криция
5. Олга Устинова – КАГ Суперформа
6. Ниа Хаджийска – ДФ Вайялет
7. Александра Михова – Криция
8. Ирина Загорова – Бони балет

12-13 г.
1. Цвети Павурджиева – КАГ Суперформа
2. Емона Георгиева – Криция
3. Кристияна Витанова – ТСК Тангра
4. Микаела Димова – ТСК Тангра
5. Jovana Tomanovich – Art Grupa Montenegro
6. Алексамндра Костова – Криция
7. Анна Димитрова – ТСК Тангра
8. Stasa Jokic – Art Grupa Montenegro
9. Ивелина Йорданова – Криция

14-15 г.
1. Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Petra Radovich – Art Grupa Montenegro
3. Марина Хараламбова – Криция
4. Надя Иглева – ТСК Тангра
5. Елена Китова – ДФ Вайялет
6. Мартина Зарева – Криция
7. Веселина Лазарова – ТФ Блясък
8. Борислава Чаушева – Съншайнс

Над 16 г.
1. Александра Драгова – ТСК Тангра
2. Николета Запрянова – ТФ Блясък
3. Кристина Динева – ТСК Тангра
4. Зорница Кюркчиева – ТФ Блясък
5. Василена Борисова – ТСК Тангра
6. Светлана Лесева – ДФ Вайялет

Дуети
8-11 г.
1. Елица Митева/Мартина Георгиева – ДФ Вайялет
2. Симона Пенчева/Явор Баренски – ДФ Вайялет
3. Iva Zvicer/Vanja Zvicer – Art Grupa Montenegro
4. Ниа Хаджийска/Симона Митрова – ДФ Вайялет
5. Lorena Jankovich/Elena Petrovich – Art Grupa Montenegro
6. Михаела Андонова/Марта Бахарова – Криция
7. Габриела Иванова/Елена Андонова – Криция

12-15 г.
1. Жулиен Сталев/Анна Динитрова – ТСК Тангра
2. Александра Костова/Кристина Костова – Криция
3. Веселина Лазарова/Владимира Владимирова – ТФ Блясък

Над 16 г.
1. Александра Драгова/Петра Недялкова – ТСК Тангра
2. Зорница Кюркчиева/Николета Запрянова – ТФ Блясък
3. Кристина Динева/Василена Борисова – ТСК Тангра

Групи
8-11 г.
1. Под небето на Африка – ДФ Вайялет
2. Усмихни се с нас – ДФ Вайалет
3. Nightmare – Art Grupa Montenegro
4. Омагьосана река – Криция

12-15 г.
1. Тайният кръг – Криция
2. Албинос – ТСК Тангра

Над 16 г.
1. Споделена тайна – ДФ Вайялет

Формации
8-11 г.
1. Флотски екипаж – ДФ Вайялет
2. Армията на Питър Пан – Криция

12-15 г.
1. Златният тотем – Криция
2. Чингиз хан – ТСК Тангра
3. Африка – ТСК Суперформа

Над 16 г.
1. Отхвърлени – ТСК Тангра
2. Дъжд сред пустинята – ДФ Вайялет